Atribuită
Cumpărare directă
Setul contine: 1 buc. bisturiu nr.11 10 buc. comprese tifon 10 x 10 cm,16 straturi 2 buc. bol gradat 120ml 1 buc. camp operator bilaminar,110x110 cm cu fenestratie 54 x54 cm din polietilena si orificiu central adeziv de 10 cm 1 buc. halat chirurgical L 1 buc. prosop hartie (de la halat) 1 buc. tavita compartimentata din plastic 2 buc.pensula cu burete 2 buc. pansament adeziv pentru cateter 7,2 x 10 cm 1 buc. hartie sterilizare 80 x 60 cm 1 buc. fir sutura neresorbabil cu ac montat,UPS 2/0,triunghiular,3/8 circular,26 mm 1 buc. seringa 10 ml Luer (preferabil BD) Produs steril, marcaj CE. Termen livrare: 2-4 saptamani de la comanda ferma
- Număr anunț
- DA26563125
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
- Cod CPV
- 33141620-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.634 RON
- Valoare atribuită
- 2.634 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.