Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici Jachetă: Închidere cu nasturi acoperiți cu fentă - 2 buzunare aplicate - 1 buzunar interior - Manşete la mâneci; Pantalon cu pieptar: Întăritură genunchi - Multiple buzunare - Elastic în talie Material 100% bumbac, 245 gr/m2

Număr anunț
DA26536273
Autoritate contractantă
URBIS S.A. Baia Mare (CUI 10250004)
Furnizor / câștigător
SAFE 2 WORKER S.R.L. (CUI 42780513)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare atribuită
2.300 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300 RON

din 2.300 RON estimat