Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARARE INSTALATIE SPALARE PARBRIZ, pentru autovehiculul cu nr.de înmatriculare GL. 09. AFD marca DACIA, tipul DOKKER. Termen de garanție: 12 luni.În cazul în care, Prestatorul nu reuseste să-și îndeplinească obligațiile asumate prin comanda, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o suma echivalentă cu în 0,1% din valoarea comenzii, pentru fiecare zi de întârziere, pâna la îndeplinirea efectivă a obligatiilor. Valoarea penalitatilor nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-a calculat. În cazul în care Achizitorul nu îsi onorează obligatiile de plată în termenul convenit,Prestatorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o sumă echivalentă cu 0,1% din plata neefectuată, pentru fiecare zi de întârziere. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului initial pentru care s-a calculat
- Număr anunț
- DA26564732
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- EUROCAR SERVICE GIURGIU S.A. (CUI 6278996)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 314,39 RON
- Valoare atribuită
- 314,39 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.