Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt." Denumire produse U.M. Cantitate "Pret unitar lei fara TVA" 1 Burghiu 4 taisuri 10x265MM buc 1 42.95 2 Burghiu 4 taisuri 12x210MM buc 2 43.47 3 Burghiu HSS Gold 5 MM buc 10 8.91 4 Burghiu HSS Gold 6 MM buc 10 12.05 5 Burghiu HSS Gold 7 MM buc 10 15.72 6 Burghiu Metal 16x450 MM buc 5 22.23 7 Burghiu metal 4.5 MM buc 10 11.54 8 Burghiu SDS 10x160 MM buc 3 20.92 9 Burghiu SDS 10x260 MM buc 2 32.68 10 Burghiu SDS 14x210 MM buc 4 21.02 11 Burghiu SDS 18x450 MM buc 2 30.03 12 Burghiu SDS 6x160 MM buc 45 11.71 13 Burghiu SDS 8x110 MM buc 2 16.99 14 Burghiu SDS Plus 20x460 MM buc 1 47.45 15 Burghiu SDS PLUS 8x550x610 MM buc 2 73.62 16 Mandrina plastic, specificatii tehnice conform anexa atasata buc 4 18.50 17 Amestecator elicoidal D100 MM buc 16 22.53 18 Amestecator elicoidal D80 MM buc 8 12.77 19 Cutter 3 rezerve 160 MM buc 27 13.38 20 Dorn SDS 14x250 MM buc 3 10.45 21 Mandrina automata 13 MM buc 2 15.93 22 Dalta SDS 14x250 MM buc 11 10.45 23 Dalta SDS lata buc 6 10.23 24 Boloboc 2500 MM buc 1 124.27 25 Cheie combinata 6 MM buc 2 6.01 26 Cheie cruce roata buc 1 30.72 27 Cheie fixa 14x15 MM buc 5 7.50 28 Cheie franceza buc 16 16.02 29 Cheie imbus 1.5-10 MM buc 2 13.66 30 Cheie mandrina 13 MM buc 2 4.50 31 Cheie mandrina 16 MM buc 2 8.49 32 Cheie reglabila 176 MM buc 1 139.85 33 Cheie tubulara hex 8 MM buc 14 3.93 34 Ciocan cauciuc buc 6 48.07 35 Cleste buloane 750 MM buc 1 160.29 36 Cleste cuie buc
- Număr anunț
- DA26561450
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI 37764937)
- Furnizor / câștigător
- PETROSERV CONECT SRL (CUI 31821170)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.849,06 RON
- Valoare atribuită
- 28.849,06 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.