Atribuită Cumpărare directă

Acuarele 12 culori detașabile + 1 tub alb + pensulă, Herlitz cutie 4 Hartie copiator A4 80g/mp 500 coli/top, IK Copy top 5 Bloc-notes spiralat, A6, 50file, dictando buc 5 Carioci, varf gros, 12 culori/set, Jumbo Pirates Koh-I-Noor set 4

Număr anunț
DA26564459
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,58 RON
Valoare atribuită
175,58 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,58 RON

din 175,58 RON estimat