Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid ideal pentru igiena zilnica. Spuma cremoasa si formula imbogatita cu glicerina curata, hidrateaza si catifeleaza pielea. Miros revigorant.

Număr anunț
DA26535305
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI 3124704)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,20 RON
Valoare atribuită
110,20 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,20 RON

din 110,20 RON estimat