Atribuită Cumpărare directă

Este necesara achizitia serviciilor cadastrale, pentru 15 locuri de case in Satu Nou, comuna Tamaseu constand in - Plan de amplasament si delimitare a imobilului (documentatie cadastrala) -documentatie pentru dezlipire / alipire teren

Număr anunț
DA26577079
Autoritate contractantă
COMUNA TAMASEU (CUI 15297903)
Furnizor / câștigător
LOSONCZI IULIU - TOPOGRAF (CUI 29431605)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat