Atribuită
Cumpărare directă
Pachet dezinfectanti.PRODUSELE SAFIE FACTURATE DISTINCT ASTFEL: 1 FACTURA: SEKUSEPT -2 BAX : INCIDINE ACTIV - 1BAX : INCIDIN OXYFOAM S- 5 BAX : INCIDIN OXYFOAM - 3 BAX : INCIDIN PRO - 3 BIDOANE : SKINMAN SOFT - 2 BID X 20 L/BID RESTUL PRODUSELOR PE O FACTURA DISTINCTA.
- Număr anunț
- DA26501724
- Autoritate contractantă
- Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.674 RON
- Valoare atribuită
- 5.674 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.