Atribuită Cumpărare directă

Se va achizitiona pachet legislativ cu actualizare zilnica prin internet pentru Comuna Auseu. Pachetul va cuprinde toate modulele, Lex 2021.

Număr anunț
DA26524087
Autoritate contractantă
COMUNA AUSEU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI AUSEU) (CUI 4390488)
Furnizor / câștigător
ETO AUTOMATIC SRL (CUI 19198198)
Cod CPV
48900000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.450 RON
Valoare atribuită
1.450 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.450 RON

din 1.450 RON estimat