Atribuită
Cumpărare directă
• Echivalent cu cartusele: HP CE505A (05A) / HP CF280A (80A) / CANON CRG-719 - 2.300 pagini / CE505A • Pentru cartusul de capacitate mare HP CE505X - 6.500 pagini / consultati oferta firmei COMPUTECH SRL din catalogul SEAP. • TOATE cartusele sunt COMPATIBILE, sunt produse 100% noi si de foarte buna calitate, fara defecte de fabricatie, nu curge toner din cartuse si nu afecteaza buna functionalitate a imprimantei, sunt ambalate si sigilate individual in cutii comerciale. • Functioneaza in imprimantele: HP LaserJet P2030 • HP Laserjet P2030 SERIES • HP Laserjet P2033 • HP Laserjet P2033 N • HP Laserjet P2035 • HP Laserjet P2035 N • HP Laserjet P2036 • HP Laserjet P2036 N • HP Laserjet P2037 • HP Laserjet P2037 N • HP LaserJet P2050 • HP Laserjet P2050 SERIES • HP Laserjet P2053 D • HP Laserjet P2053 DN • HP Laserjet P2053 X • HP Laserjet P2054 D • HP Laserjet P2054 DN • HP Laserjet P2054 X • HP Laserjet P2055 • HP Laserjet P2055 D • HP Laserjet P2055 DN • HP Laserjet P2055 DTN • HP Laserjet P2055 X • HP Laserjet P2056 D • HP Laserjet P2056 DN • HP Laserjet P2056 X • HP Laserjet P2057 D • HP Laserjet P2057 DN • HP Laserjet P2057 X
- Număr anunț
- DA26513861
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520 RON
- Valoare atribuită
- 520 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.