Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 PROFIL FAIANTA ETR808.01 ALB 8MM (2.5M) #5021378016832 buc 6 7.479 2 PLINTA PARCHET CAN.CAB.2.5M STEJAR ARD N10456-8625 #4011567082886 buc 6 9.2353 3 PLACA GKB 9.5 2.6X1.2(3.12MP/BUC) 496338 #2000000208886 buc 6 16.7983 4 NISIP FIN PT. CONSTRUCTII 25KG#5996093172180 #5945762003409 buc 3 8.8235 5 ADEZIV PERLFIX PT.LIPIRE PLACI DIN GIPS 25KG-240253 #6425440000078 buc 2 25.2017 6 BANDA MASCARE 50MX50MM 4323#2000000145174 #4042448899002 #4042448133588 buc 1 13.3613 7 NOVOBOND D3 ADEZIV PT.LEMN 0.75KG #2000000342252 buc 1 14.7059 8 COLT INT.PT.PLINTA 10456 N22715P4-8625V #6421815166776 buc 2 8.5554 9 COLT EXT.PT.PLINTA 10456 N22716P2-8625V #6421815176768 buc 1 5.1333 10 ELEMENT IMB.PT.PLINTA 10456 N22719P5-8625V #6421815196728 buc 1 9.1257 11 CAPETE STG.SI DR.PT.PLINTA 10456 N22717-18P1-862 #6421815186712 buc 1 10
- Număr anunț
- DA26520651
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DACIA (CUI 22237467)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 347,39 RON
- Valoare atribuită
- 347,39 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.