Atribuită
Cumpărare directă
MAPE A4 Material coperta: piele ecologica neagra mata. Coperta tare din mucava de 1.5 mm Material interior: catifea neagra. Panglici tricolor in interior ce trebuie sa tina o diploma Personalizare cu timbru sec: logo 5 x 5 cm Tiraj – 100 buc. PRET – 71,80 Lei / buc + TVA
- Număr anunț
- DA26502340
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- IMPACT CLASS DESIGN SRL (CUI 31264762)
- Cod CPV
- 30199500-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.180 RON
- Valoare atribuită
- 7.180 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.