Atribuită Cumpărare directă

1. Casete Fenotip Rh-Kell (48) = 672 buc 2. Casete Test Enzimatic = 960 buc 3. Ser Anti D (1fl x 5 ml) = 1fl 4. Panel eritrocite depistaj (3fl x10 ml) = 6 set 5. Panel eritrocite papainate pentru depistaj (3fl x 10 ml) = 4 set 6. Control intern de calitate = 1 set TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26522932
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Transfuzie Sanguina Timisoara (CUI 2486250)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.750,20 RON
Valoare atribuită
53.750,20 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.750,20 RON

din 53.750,20 RON estimat