Atribuită Cumpărare directă

Produs fiert si afumat din cotlet de porc, Pulpa porc refrigerata, degresata si dezosata, Muschiulet de porc fefrigerat.

Număr anunț
DA26529939
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 29873453)
Furnizor / câștigător
CARAIMAN SRL (CUI 572568)
Cod CPV
15130000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
434,81 RON
Valoare atribuită
434,81 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

434,81 RON

din 434,81 RON estimat