Atribuită
Cumpărare directă
10M FOLIE PROT ARAGAZ-4 100 PAHARE CARTON VENDING-2 2KG ARIEL MON SPR-6 100ML VANISH PINK-1 3L PERSIL-4 30 TABLETE CALGON-6 100ML VANISH WHITE-7 1L SANO BALSAM SUPER CONC-12 10 ARO LAVETE UNIV-20 2L SANO DET PARCHET-4 27 ARO LAVETE BBC-4 500ML SANO ANTIMICEGAI-10 450G AJAX [RAF-4 3X50G BREF POWER-4 700ML ANTIKALK UNIV-6 750ML DOMESTOS DEZINF-5 500ML CLIN PISTOL-10 150G SANO BLUE/GREEN/PURPLE-48 2L SANO DET PODELE-8 300ML PRONTO SPR LEMN-12 400ML FAIRY-21 269ML GLADE SPR-11 19ML AIRWICK REZ-3 ART TEL MIC INOX-2 HYUNDAI RADIATOR ULEI-1 ARO SET MOP BBC 250-2 TH CATURA INT-7 OTI REZERVA MICR VORTEX-4 CARUCIOR TR COARNE 250KG-1 LDP PROSOP 50X90 DIV CUL-8 LDP PROSOP 70X140CM DIV CUL-4
- Număr anunț
- DA26512369
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA PASCANI jud Iasi (CUI 4701282)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.458,58 RON
- Valoare atribuită
- 2.458,58 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.