Atribuită Cumpărare directă

Imprejmuire fantana parc comunal Adancata

Număr anunț
DA26504452
Autoritate contractantă
COMUNA ADANCATA (PRIMARIA) (CUI 4327480)
Furnizor / câștigător
ANDALIN BEST SRL (CUI 29179614)
Cod CPV
44191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.880 RON
Valoare atribuită
2.880 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.880 RON

din 2.880 RON estimat