Atribuită Cumpărare directă

agrafe birou-10cut,biblioraft 7.5cm-15buc,bon de consum-8buc,capse hartie 10cut,dosar sina carton-50buc,dosar plic carton-50buc,dosar pvc-100buc,corector Bic-5buc,folii protectie 100/set-10set,hartie xerox 500file/top-40top,marker tabla magnetica-100buc,pix-25buc

Număr anunț
DA26516226
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "O.GOGA" HUEDIN (CUI 4485588)
Furnizor / câștigător
REGENT IMPEX SRL (CUI 5058860)
Cod CPV
22000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.426,89 RON
Valoare atribuită
1.426,89 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.426,89 RON

din 1.426,89 RON estimat