Atribuită Cumpărare directă

Pungi sterilizare fara volum - autoadezive, indicatori abur si etilen-oxid, 190mmx340mm.;Pungi Autosigilante Sterilizare 140x260mm, indicator Autoclav/EO; Recoltor - Urocultor universal (urina, sputa), sterile, ambalate individual, 60 m - CF. COM- PT. UPU

Număr anunț
DA26511739
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.084 RON
Valoare atribuită
1.084 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.084 RON

din 1.084 RON estimat