Atribuită Cumpărare directă

banda adeziva pentru reparatii din textil laminat tesa

Număr anunț
DA26501782
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
SANDA COMEXIM 96 SRL (CUI 8671737)
Cod CPV
19513200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,05 RON
Valoare atribuită
168,05 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,05 RON

din 168,05 RON estimat