Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: Catalog clasa pregatitoare 2 buc. Catalog primar 7 buc. Catalog gimnaziu 8 buc. Carnet elev 45 buc. Coperta carnet elev 45 buc.

Număr anunț
DA26513483
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN NEGREANU (CUI 29028948)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
22461000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689,83 RON
Valoare atribuită
689,83 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

689,83 RON

din 689,83 RON estimat