Atribuită
Cumpărare directă
Placa compactoare Masalta MS100-2 motor Loncin DESCRIERE: Placă compactoare recomandată pentru compactarea solurilor nisipoase, a solurilor granulate şi a pietrişului. Nu este recomandata pentru asfalt, placa are margini drepte si poate lasa urme. Date tehnice: Adancime compactare: 30 cm Eficienta: 770 m²/h Dimensiune talpa: 460 x 610 mm Forta centrifuga: 19.8 kN Viteza deplasare: 45 cm/s Putere: 4.0 Kw Tip combustibil: benzina Motor: Loncin G200F Tip motor: 4-timpi, 1 cilindru, racire cu aer Capacitate cilindrica: 196 cm³ Frecventa: 7000 v/min Greutate: 84 kg Nivel de zgomot garantat: 108 Db(a) Dimensiuni: 1100 x 460 x 660 mm Sistem pornire: la sfoara
- Număr anunț
- DA26504378
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
- Furnizor / câștigător
- ASALT SRL (CUI 140470)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.