Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 TOP 25 MARKER TABLA NG OP BUC 100 BURETE TABLA OP BUC 50

Număr anunț
DA26475742
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Arany Janos (CUI 28948493)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
754,75 RON
Valoare atribuită
754,75 RON
Data publicării
01.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

754,75 RON

din 754,75 RON estimat