Atribuită Cumpărare directă

CASCAVAL LAPTE VACA : 90 kg la um01517 sihlea si 25 kg la um02243 rm.sarat. CEAI BELIN 40 G MULTIFRUCTE : 90 cutii la um01517 sihlea LAMAI CAL I : 38 kg la um01517 sihlea si 12 kg la um02243 rm.sarat.

Număr anunț
DA26505569
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
Furnizor / câștigător
MCA COMERCIAL SRL (CUI 13219828)
Cod CPV
15550000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.541,60 RON
Valoare atribuită
3.541,60 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.541,60 RON

din 3.541,60 RON estimat