Atribuită Cumpărare directă

RADIOLOGIE CANINE ET FELINE - UN AN POUR SE PERFECTIONNER, conform ofertă - Autori Marion FUSELLIER, Renaud JOSSIER, ISBN 9782354032586

Număr anunț
DA26515520
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
Cod CPV
22110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
666,67 RON
Valoare atribuită
666,67 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

666,67 RON

din 666,67 RON estimat