Atribuită
Cumpărare directă
Masti medicale chirurgicale de unica folosinta cu mai multe straturi pentru protectie respiratorie. Mastile sunt foarte comode, nesterile, neiritante, permit circulatia aerului si asigura o respiratie normala. Au sistem de prindere pe baza de elastic care fixeaza perfect masca. Material: netesut, 3 straturi; Marime: 17x9,5 cm; Ambalare: cutie cu 50 buc/cutie
- Număr anunț
- DA26532067
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU CULTURA TULCEA (CUI 4321445)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 257,64 RON
- Valoare atribuită
- 257,64 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.