Atribuită Cumpărare directă

produse de papetarie necesare pt desfasurarea alegerilor din data de 07.09.2020.ALONJE PLASTIC 25 BUC/SET FALKEN (DIV. CULORI ) - 9 BUC TUSIERA KORES PLASTIC - 10 BUC TUS STAMPILA KORES ALBASTRU - 6 BUC PIX AIHAO 567 ALBASTRU - 80 BUC LIPICI SOLID CENTRUM 21GR - 4 BUC SFOARA BUMBAC - 4 BUC SACI POLIETILENA - 25 BUC ECUSON CU CLIPS SI AC - 44 BUC MASCA DE PROTECTIE 3STR 50/SET CU ELASTIC - 20 BUC KATRIN ROLA M2 - 6 BUC KLINTENSIV DEZINFECTANT GEL MAINI 500 ML - 15 BUC TERMOMETRU CU INFRAROSU FL01 - 1 BUC BATERII MAXELL R3 - 4 BUC KLINTENSIV DEZINFECTANT GEL MAINI 1L - 3 BUC BANDA MARCARE TESA 50MMX30M - 4 BUC TERMOMETRU CU INFRAROSU FL01 - 3 BUC MANUSI UNICA FOLOSINTA PLASTIC 100/SET GMU6 - 4 BUC DEZINFECTANT SUPRAFETE TP2 SEPTOL 5L AV. M.S - 1 BUC HARTIE IG HORECA 3STR 24 ROLE/SET - 1 BUC MARCO SAPUN LICHID DIF SORIMENTE 0.5 - 4 BUC MARCO GEL ALCOOLIC 5L - 1 BUC MANUSI NITRIL 100/SET A - 2 BUC ROLA PROSOP INDIVIDUAL 1000 FOI 2BUC/SET - 8 BUC

Număr anunț
DA26501140
Autoritate contractantă
COMUNA SLIMNIC (PRIMARIA SLIMNIC JUD. SIBIU) (CUI 4405988)
Furnizor / câștigător
PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.041,51 RON
Valoare atribuită
4.041,51 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.041,51 RON

din 4.041,51 RON estimat