Atribuită Cumpărare directă

CARNE TOCATA AMESTEC 500 gr/caserola = 10 buc ,PARIZER FERMA = 4 kg .COSTITA AFUMATA ,=2 kg .SUNCULITA FERMA ,= 3 kg , CRENVURSTI GROSI ,= 4 kg .SALAM ARDEALUL ,= 2 kg .SALAM DE VARA ,= 1 kg .SALAM CU SUNCA AFUMAT

Număr anunț
DA26500584
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR (CUI 6631434)
Furnizor / câștigător
FERMA ZOOTEHNICA SRL (CUI 4949971)
Cod CPV
15131000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
465,90 RON
Valoare atribuită
465,90 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

465,90 RON

din 465,90 RON estimat