Atribuită Cumpărare directă

BLOC DESEN A3 15 FILE 250G DACO BD326-4 buc CUTIE COLECTOARE KRAFT CU CAPAC MAS- 10 buc CREIOANE COLORATE 60 CULORI EDITIE SPECIALA FABER-CASTELL-1 buc

Număr anunț
DA26532418
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,02 RON
Valoare atribuită
187,02 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,02 RON

din 187,02 RON estimat