Atribuită
Cumpărare directă
Tablou distributie 1000x600x250mm; siguranta automata tetrapolara 100A; siguranta automata tetrapolara 80A; intrerupator USOL 250A; borne conectare cablu 250A; sina metalica DIN; bara NUL si impamantare 3x25+10x10; siguranta automata 25A; conductor electric FY 10mmp, 100m colac; Copex 20, 50m, 250N; Dibluri + suruburi 8X60mm; cablu CYABY 3x50+25;cabluMYF 10 100ml colac; siguranta MPR 160A; cablu ACDY CY 25/25; clema cu dinti CDD; armatura sustinere in aliniament ASA300; Suport bara nul.
- Număr anunț
- DA26516549
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.269,49 RON
- Valoare atribuită
- 6.269,49 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.