Atribuită Cumpărare directă

Diode laser Kit format din montura pentru diode laser cu diametrul Ø11 mm si sursa de alimentare 230V - 1 buc Dioda laser de colimare, 635 nm, 1.2 mW, fascicul routund, carcasa cu diametrul Ø11 mm - 2 buc

Număr anunț
DA26529286
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
31712348-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.964 RON
Valoare atribuită
1.964 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.964 RON

din 1.964 RON estimat