Atribuită Cumpărare directă

Salopetă tercot verde cu dungi reflectorizante inscripționate „ Salubrizare Căi Publice” = 134 buc. - 1 buc. mărimea 38 - 9 buc. mărimea 40 - 8 buc. mărimea 42 - 13 buc. mărimea 44 - 23 buc. mărimea 46 - 27 buc. mărimea 48 - 24 buc. mărimea 50 - 9 buc. mărimea 52 - 12 buc. mărimea 54 - 3 buc. mărimea 56 - 2 buc. mărimea 58 - 3 buc. mărimea 60 Salopetă tercot verde cu dungi reflectorizante inscripționate „ Salubrizare Căi Publice” la comandă = 1 buc. - 1 buc. mărimea 68 Salopetă tercot albastră cu dungi reflectorizante inscripționate “Coloana Auto” = 19 buc. - 1 buc. mărimea 40 - 3 buc. mărimea 46 - 1 buc. mărimea 48 - 5 buc. mărimea 50 - 3 buc. mărimea 52 - 2 buc. mărimea 54 - 2 buc. mărimea 56 - 1 buc. mărimea 58 - 1 buc. mărimea 60 Salopetă tercot verde cu dungi reflectorizante neinscripționate = 1 buc. - 1 buc. mărimea 48 PENTRU SECTIA SALUBRIZARE CAI PUBLICE

Număr anunț
DA26533094
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18114000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.177,30 RON
Valoare atribuită
10.177,30 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.177,30 RON

din 10.177,30 RON estimat