Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse pentru curățenie după cum urmează: SANO SPARK CASTRAV.DET.VA BU 1, EPACK LAVETA UMEDA 3BUC RE 1, ROPACK BURETI VASE 10BUC PG 1, FINO SAC GUNOI 35L/30BUC BU 5, PROSOP V FOLD.2STR.5X200B BU 2, SANO PAPER PROS.MONOROLA2 BU 3

Număr anunț
DA26522175
Autoritate contractantă
R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad (CUI 11961641)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,59 RON
Valoare atribuită
122,59 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,59 RON

din 122,59 RON estimat