Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale de curatenie:sapun bid 5 L=8 bid;domestos 750 ml=16 buc;detartrant fl.1 L=8 buc; crema de curatat 500 ml=8 buc;detergent bid 5 L=8 buc;odorizant wc cu suport 50 gr=25 buc;pastile pisoar=30 buc;hartie alba 170 M=260 role;lavete universale 3/set=12 set;manusi menaj=12 per;mao cu coada=4 buc;matura pvc cu coada=2 buc;faras plastic cu coada=2 buc;saci plastic 35 cu snur=12 role; saci 240 L=8 role;odorizant glade=1 buc;rezerva odorizant glade=2 buc;detergent geam 750 ml=4 buc; odorizant 200 ml=4 buc;perie wc cu cuport=6 buc;galeata 15 L cu storcator=1 buc.

Număr anunț
DA26535040
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.894,57 RON
Valoare atribuită
1.894,57 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.894,57 RON

din 1.894,57 RON estimat