Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE PROTECTIE PENTRU CABINETELE SCOLARE- ACOPERITORI PANTOFI /BOTOSI- 1000 BUC x 0.32lei /buc=320 lei, ACOPERITORI CAP BONETE- 500 BUC x 0.37lei/ buc= 185 lei, DEZINFECTANT GEL MAINI CU POMPITA 1000 ML 30 BUC x 71.42lei /buc=2142.6 lei, DEZINFECTANT SOLUTIE DOZATOR 5L 5 BUC x 292.43lei /buc= 1462.15 lei DEZINFECTANT SUPRAFTE SPRAY 1000 ML 30 BUC x 47.89lei/ buc= 1436.7 lei, DISPENSER CU CLAPETA MECANIC 1000ML 2 BUC x 113.44lei/ buc= 226.88 lei, HALAT PROTECTIE 400 BUC x 10.92lei/ buc= 4368 lei, MANUSI PROTECTIE 100 BUC/CUT 20 BUC x 65.54lei /buc= 1310.8 lei, MASCA 3 PLIURI 3 STRATURI 50 BUC/CUT 25 BUC x 57.14lei / buc= 1428.5 , MASCA 3M FFP2 CAPSULA/SUPAPA 60 BUC x 24.36lei/ buc=1461.6 . PRETURILE NU CONTIN TVA .
- Număr anunț
- DA26535639
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- PASGO STAR SRL (CUI 35723965)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.342,23 RON
- Valoare atribuită
- 14.342,23 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.