Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare pentru transport numerar/valori la nivelul trezoreriilor din subordinea sa, respectiv judetele Iasi, Bacau, Botosani, Neamt, Suceava si Vaslui. Se vor incheia polite de asigurare a banilor si a valorilor pe timpul transportului securizat, pe rutele si cu autovehiculele speciale ale DGRFP Iasi, pentru trezoreriile din regiune, pentru o perioada de 12 luni, incepand cu data de 01.11.2020 Valoarea estimata anual transportata la nivel de regiune este in suma de 1.132.000 mii lei, respectiv la nivelul trezoreriilor din judete, astfel: • judetul Iasi - 170.000 mii lei • judetul Bacau - 197.000 mii lei • judetul Botosani - 36.000 mii lei • judetul Neamt - 222.000 mii lei • judetul Suceava - 389.000 mii lei • judetul Vaslui - 118.000 mii lei Prima de asigurare = 20942 ron Mod de plata :lunar.
- Număr anunț
- DA26528006
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.942 RON
- Valoare atribuită
- 20.942 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.