Atribuită
Cumpărare directă
Frigider cu doua usi Arctic AD54240P+, 223 l, Clasa A+, H 146.5, Alb Caracteristici Generale Tip aparat Frigider cu 2 usi Clasa de eficienta energetica A+ Volum net total 223 l Volum brut total 240 l Volum net congelator 46 l Volum net frigider 177 l Agent de racire R600a Numar de compresoare 1 Termostat reglabil Da Deschidere standard Dreapta Usi reversibile Da Frigider Numar de rafturi 2 Material rafturi Sticla Numar suporturi usa 3 Compartiment legume/fructe 1 Suport pentru oua 1 Sistem dezghetare frigider Automat Iluminare interioara Da Congelator Numar compartimente congelator 1 Sistem dezghetare congelator Manual Capacitate de congelare 4 Kg/24h Altele Maner Incorporat Tava pentru gheata Da Consum anual de energie 226 KWh/an Autonomie fara curent 16 ore Culoare Alb Dimensiuni 146.5 x 54 x 60 cm Greutate 44 Kg Garantie:24luni Pret fara tva: 783.29ron
- Număr anunț
- DA26499286
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI CONSTANTINEANU DOROBANTI (CUI 26058014)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 39711130-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 783,29 RON
- Valoare atribuită
- 783,29 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.