Atribuită
Cumpărare directă
Salopetă tercot verde cu dungi reflectorizante inscripționate „Piețe Agroalimentare” = 21 buc. - 1 buc. mărimea 40 - 2 buc. mărimea 42 - 2 buc. mărimea 44 - 5 buc. mărimea 46 - 5 buc. mărimea 48 - 3 buc. mărimea 50 - 1 buc. mărimea 52 - 1 buc. mărimea 56 - 1 buc. mărimea 60 Salopetă tercot albastră cu dungi reflectorizante inscripționate “Serviciul Administrativ” = 9 buc. - 2 buc. mărimea 50 - 5 buc. mărimea 54 - 2 buc. mărimea 56 PENTRU SECTIA PIETE AGROALIMENTARE SI SERVICIUL ADMINISTRATIV
- Număr anunț
- DA26532955
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
- Cod CPV
- 18114000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.969,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.969,80 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.