Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA ACHIZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA Kituri VTM (Mediu Transport Viral) Recomadat pentru transportul probelor virale, inclusiv Coronavirus (Covid-19) Descriere: Mediu de transport viral, special formulat, pentru a asigura colectarea, transportul si stocarea pe termen lung a virusurilor inclusiv Coronavirus (Covid-19), fara a afecta viabilitatea si virulenta probei virale. Mediul este compatibil atat cu tehnicile traditionale de cultura celulara, cat si cu tehnicile moleculare noi. Forma de ambalare: Cutie cu 50 tuburi x 2 ml sau 3 ml mediu + 100 tampoane sterile vascoza pentru exudat (swab steril). Valabilitate: 1 an, în limita termenului înscris pe etichetã si în conditii corespunzãtoare de pãstrare. Conditii de livrare: Livrarea se efectueaza la sediul beneficiarului in termen de 1-2 zile de la comanda ferma. Livrarea este gratuita pentru comenzi mai mari de 200.00 lei fara TVA. Documentatia tehnica: Certificat de conformitate, certificat de analiza si instructiuni de folosire. Conditii de plata: 30 zile de la facturare
- Număr anunț
- DA26505468
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
- Furnizor / câștigător
- SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI 15995515)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.500 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.