Atribuită Cumpărare directă

149 buc Prestigio wize 4117 3G dual SIM card, have call function, 7" (600*1024) IPS display, 3G, up to 1.3GHz quad core processor, Android 8.1 go, 1G+8G, 0.3MP+2MP camera, 2500mAh battery Total general (fara TVA) 8604.75 EUR 1 EURO = 4.8720 Le

Număr anunț
DA26559018
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ROSIORI (CUI 29145867)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.922,34 RON
Valoare atribuită
41.922,34 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.922,34 RON

din 41.922,34 RON estimat