Atribuită Cumpărare directă

Pachet: Statie totala tip TS10 5" R1000 EGL (Lumini de ghidare electronice EGL), cu posibilitate de masurare fara prisma pana la 1000m, R1000 EDM, Modul AutoHeight pentru determinarea automata a inaltimii instrumentului, WLAN, Bluetooth, Interfta RS232, Interfata USB stick/SD card, Memorie interna 2GB Flash, 1GB SDRAM, Centrare laser, 1 tastatura cu 5" WVGA ecran color si touch screen, Software onboard Leica Captivate, cutie de transport, manual de utilizare si accesorii: - Ambaza PRO tip GDF321 fara centrare optica – 1 buc; - Incarcator tip GKL311 Prof 3000 – 1 buc; - Baterie interna Li-Ion 11.1V/2800mAh tip GEB331 – 3 buc; - Stick memorie USB tip MS1, 1GB – 1 buc; - Set minivizare prisma mica contanta 0 si GLS115 jalon mini 1.30m tip GMP111-0 – 1 buc; - Trepied de precizie din lemn tip GST120-9 – 1 buc; - Contract de Mentenanta Software on-board Captivate pentru TS10, Perioada 1 an Captivate Basic CCP – 1 buc

Număr anunț
DA26524332
Autoritate contractantă
Municipiul Medias (CUI 4240677)
Furnizor / câștigător
TOP GEOCART SRL (CUI 10274542)
Cod CPV
38295000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.000 RON
Valoare atribuită
46.000 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.000 RON

din 46.000 RON estimat