Atribuită Cumpărare directă

Unt de masa 65% grasime, bucata 200grame, termen valabilitate 45 zile PRET 31lei/kg Telemea maturate de vaca bucata 400 grame,in vid, termen valabilitate 90zile Smantana 32% grasime, galetusa 900g, termen valabilitate 21 zile Lapte consum 1,5%U.G. ambalat la PET 1 L iAURT NATUR pahar 125g 3.5%U.G. Cascaval Rachiti 500gr, termen valabilitate 12 luni Branza proaspata din lapte de vaca ambalata la galeti de 10Kg sau 5Kg

Număr anunț
DA26535136
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 (CUI 32215296)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI 14400295)
Cod CPV
15530000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
887,30 RON
Valoare atribuită
887,30 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

887,30 RON

din 887,30 RON estimat