Atribuită Cumpărare directă

Tehnologie: Bluetooth Culoare: Negru Sistem: 2.0 Raport semnal/zgomot (dB): 72dB Conectivitate: Aux IN Conectivitate: Bluetooth Putere (W): 2 x 5W Altele: Temperatura de utilizare 0-40grade Dimensiuni (cm): 70x410x78cm Frecventa de raspuns: 80Hz-20kHz

Număr anunț
DA26543623
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MATEMATICA "SIMION STOILOW" AL ACADEMIEI ROMANE (CUI 4382523)
Furnizor / câștigător
CORSAR ONLINE SRL (CUI 26747604)
Cod CPV
30237200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,35 RON
Valoare atribuită
182,35 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,35 RON

din 182,35 RON estimat