Atribuită Cumpărare directă

Snur retractabil pentru ecuson 50 buc/set - Culoare: DE PREFERAT ALBASTRU, daca nu - negru 306101615 - 1 set Suport ecuson vertical, 64x87 mm, 100 buc/ set 314011648 - 1 set

Număr anunț
DA26553831
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,65 RON
Valoare atribuită
138,65 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,65 RON

din 138,65 RON estimat