Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de informare și publicitate în cadrul proiectului “Creșterea eficienței energetice a clădirii Dispensarului Uman din satul Fârtățești, comuna Fârtățești, județul Vâlcea”, SMIS 127228, prin Programul Operational Regional, Axa prioritară 3 - Sprijinirea tranziției către o economie cu emisii scăzute de carbon, Prioritatea de investiții 3.1 – Sprijinirea eficienței energetice, a gestionării inteligente a energiei și a utilizării energiei din surse regenerabile în infrastructurile publice, inclusiv în clădirile publice, și în sectorul locuințelor, Operațiunea B – Clădiri Publice, în conformitate cu prevederile Manualului de Identitate Vizuala pentru Programul Operational Regional 2014-2020, ale Ghidului Solicitantului și ale Contractului de Finanțare nr. 5693/29.07.2020, inclusiv prevederile anexelor la acestea, în perioadele convenite şi în conformitate cu obligaţiile asumate prin contract, in scopul informarii publice, asigurarii vizibilitatii proiectului, finantatorului si Programului Operational Regional 2014-2020: - Comunicat de presă privind începerea proiectului - 1 buc. - Comunicat de presă privind demararea execuției lucrărilor - 1 buc. - Comunicat de presă privind finalizarea execuției lucrărilor - 1 buc. - Comunicat de presă la finalizarea proiectului - 1 buc. - Realizarea de panouri de informare - unul temporar pe durata investiţiei şi o placă permanentă la finalizarea investiţiei.
- Număr anunț
- DA26532820
- Autoritate contractantă
- Comuna Fartatesti (Primaria Fartatesti) (CUI 2541592)
- Furnizor / câștigător
- SC PUBLIKAT UP S.R.L. (CUI 30467793)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.