Atribuită Cumpărare directă

Toner Xerox 6515 black original - 1buc Toner xerox 3325 black original - 1 buc

Număr anunț
DA26567082
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
919,84 RON
Valoare atribuită
919,84 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

919,84 RON

din 919,84 RON estimat