Atribuită
Cumpărare directă
PCHETUL CONTINE TABLOU SIGURANTA 24L ST BUC 1 SIGURANTA 3P-N, 32A BUC 1 DIFERENTIAL400V, 40 A BUC 1 SIGURANTA P-N 16A BUC 5 SIGURANTA P-N 10 A BUC 3 CLEME PE SINACBC10\GR, CU SURUB, 10MM BUC 10 BUS BAR 1P - N, 1 M , 63 A BUC 1 PINI 4 MM 100 BUC\SET SET 1 PINI 2,5 MM 100 BUC\SET SET 1
- Număr anunț
- DA26553997
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378,96 RON
- Valoare atribuită
- 378,96 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.