Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 6150 MSV SACI 240L 10/set SR set 2,00 X 8,81 RON fara TVA / set 2 6120 MSV SACI 60L 10/set SR set 5,00 X 3,05 RON fara TVA / set 3 90022616 MANUSI LATEX CU PUDRA POPPY 100/set M buc 3,00 X 38,00 RON fara TVA / buc 4 S2 DISPENSER SAPUN LICHID 500 ML (BUDGET) buc 24,00 X 22,00 RON fara TVA / PACHETUL INCLUDE: 1 90012778 MSV GALEATA 14L STORCATOR (albastru+albastru) buc 6,00 X 14,62 RON fara TVA / buc 2 12219 MSV SET TOALETA MARE buc 10,00 X 4,71 RON fara TVA / buc 3 90013065 DR.STEPHAN FLOOR MARINO 5L buc 2,00 X 38,93 RON fara TVA / buc 4 12014 COADA LEMN NATUR FILETATA buc 7,00 X 1,85 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA26559300
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU (CUI 17502222)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 42993200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900,50 RON
- Valoare atribuită
- 900,50 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.