Atribuită
Cumpărare directă
Separator de protectie anti-covid pentru banci scolare 2 elevi sau pentru mese de laborator 3 elevi. Produs din plexiglass cu grad maxim de transparenta si grosime de 2 mm. Colturile superioare sunt rotunjite pentru evitarea accidentarilor. Panoul acopera toata latimea bancii scolare, respectiv 500 mm, iar inaltimea este de 600 mm. Fixarea non-distructiva de blatul bancii se face cu banda profesionala dublu-adeziva, transparenta. La fel ca si celelalte sisteme de protectie din plexiglass, panoul se intretine usor, spalarea si dezinfectarea fiind recomandata a fi facuta cu o carpa moale, ne-abraziva pentru a nu zgaria suprafata, folosindu-se dezinfectanti acreditati, sau prin spalare cu apa si sapun. Pentru detalii suplimentare consultati fisa tehnica a materialului folosit. Dimensiuni: 600*500*2/3 mm GREUTATE 2 kg DIMENSIUNI 2000 × 500 × 600 mm
- Număr anunț
- DA26554412
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PETRU MUSAT (CUI 18197640)
- Furnizor / câștigător
- FURNISSA SRL (CUI 24089030)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.563 RON
- Valoare atribuită
- 1.563 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.