Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Cantitate Pret unitar Valoare Manusi nitril albastre Magnetti-Marelli,100 buc/cut L cut 5 60.8 304 Maner lemn pt mop cu filet buc 20 1.8 36 Hartie igienica MINI, alb 80%, 2 strat, 300g TM rola 60 2.2 132 Saci menaj 120 litri, 25buc/rola MS70X110S25ECO Bags Stand. rola 20 8 160 Saci menaj 150 litri, 10 buc/rola ALUFIX MS150UNI rola 20 6.1 122 Saci menaj 240 litri, 10 buc/rola ALUFIX MS240ROLUNI rola 10 14.7 147 Prosop hartie ZZ verde, 250foi/pach Wepa buc 100 3.1 310 Chitantier A6 3 exemplare buc 20 4.4 88

Număr anunț
DA26568496
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA (CUI 17989943)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.299 RON
Valoare atribuită
1.299 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.299 RON

din 1.299 RON estimat