Atribuită Cumpărare directă

TONER COMPATIBIL BROTHER TN1030 14*33.61 MONITOR LCD 19 TFT REF 1*151.26 TONER COMPATIBIL CF217A + DRUM CF219A 2*92.44 TONER COMPATIBIL LEXMARK X364 2*88.24 TN2320 TONER COMPATIBIL DCP-L2520DW 1*42.02 CARTUS ORIGINAL HP 301 NEGRU 2*67.23 49X/53X CARTUS COMPATIBIL HP LJ 1320 1*54.62 CARTUS LEXMARK E250D 1*67.23 TONER KYOCERA TK160 2*33.61 CF230X TONER COMPATIBIL HP MFP M227SDN 1*50.42 TN2320 TONER COMPATIBIL BROTHER DCP2500D 2*42.02 DR2300 FOTOCONDUCTOR COMPATIBIL BROTHER DCP L2500D 1*42.02 CE505X/CF280X TONER COMPATIBIL HP P2055DN 1*58.82 TONER COMPATIBIL LEXMARK E350D 1*71.43 MOUSE A4TECH USB 1*21.01 285A CARTUS COMPATIBIL HP P1102 2*33.61 TONER COMPATIBIL SAMSUNG D111L 2*50.42 DRUM UNIT CF219A 1*46.22 CARTUS LASER CF217A 3*46.22 TN3480 TONER BROTHER DCL L5500DN 8K 1*67.23 DRUM UNIT COMPATIBIL BROTHER DR1030 1*42.02 TN2421 TONER COMPATIBIL BROTHER L2712DN 2*58.82 CE390X TONER IMPRIMANTA HP M4555 24K PAG 2*142.86 D111L CARTUS COMPATIBIL SAMSUNG M2022 2*50.42 D116L CARTUS COMPATIBIL SAMSUNG M2675F 2*50.42 R116 DRUM UNIT COMPATIBIL SAMSUNG M2675F 2*54.62

Număr anunț
DA26535679
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.852,93 RON
Valoare atribuită
2.852,93 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.852,93 RON

din 2.852,93 RON estimat